Kurulduğu günden itibaren, 25 yılı aşkın senenin saha tecrübesini ürettiği her ürüne, sunduğu her hizmete yansıtan NRG Sistem, çalışma yapacağı sektörle ilgili analizlerini titizlikle gerçekleştirip, attığı her adımda müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, konumlandığı şehir ve ülkesinin millî değer ve menfaatlerini gözeterek değer üretmeyi kendine düstur edinmiştir.

Anahtar teslim projelerden yoğun içerikli eğitim faaliyetlerine, otomasyon yazılımlarından güvenlik sistemlerine kadar sayısız alanda, yer aldığı sektör bazında büyük yankı uyandıran ve “İnovatif Çözüm” kapsamına giren birçok işe imza atan uzman kadro, sektörle alakalı yeniliklere dair bütün ayrıntıları, dikkatlice takip ederek, ortaya çıkardıkları ürünlere ve sundukları hizmetlere büyük bir şevkle ve profesyonellikle aktarmaktadır. Kurucu kadronun kendi alanlarında kanıtlamış oldukları uzmanlıkların yanında, firma bünyesindeki yönetim ve teknik kadro da, bulundukları konumdaki işlerinde itinayla çalışmakta, sektörde açlığı hissedilen “özgünlük” konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan, ilgilendiği alanlarda ilkleri yapmak üzere gayret etmektedir.
 
Misyonumuz
 • Sahip olduğumuz iş ahlâkı, millî ve manevî değerlerden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmek, Ülke çapında daha çok tanınan bir yazılım ve hizmet firması haline gelmek,
 • Olabilecek en kısa zamanda çevre ülkelerle, yazılım ve donanım konusunda ciddi işbirlikleri gerçekleştirmek,
 • Yazılım ve ilgilendiğimiz diğer alanlardaki küresel gelişmelere ortak olmak, ilerleyen dönemlerde katkı sağlamak,
 • Müşterilerimizin memnuniyet derecesini en üst seviyeye getirerek devam ettirmek; buna paralel şekilde öncelikli olarak şehir, takip eden süreçte ülke ekonomisine artı değer katmak.
Vizyonumuz
 • Elindeki imkânları verimli bir biçimde kullanıp, kadronun değer üretme prensibinden yola çıkarak, piyasada muadili bulunmayan ürünlere ortaya çıkarıp, firma adı ile özdeşleşen yapımlara imza atmak öncelikli hedefimizdir.
 • Süregelen hizmet kalite çıtasını her geçen gün daha yükseğe taşımak, sektörde belirli bir yere sahip tarzdaki yazılımları, bize özgü daha kullanışlı ve daha güvenli şekilde kullanıcılara sunmak da bir diğer hedefimizdir.
 • Cemalpaşa Mh. 63014 Sk. No:9 Akkonak Apt. A Blok D:2
  Seyhan / ADANA
 • +90(322) 459 36 73
 • +90(212) 909 45 18
 • +90(850) 226 65 66 pbx
 • info@nrgsistem.com

NRG Sistem

Kurulduğu günden itibaren, 25 yılı aşkın senenin saha tecrübesini ürettiği her ürüne, sunduğu her hizmete yansıtan NRG Sistem, çalışma yapacağı sektörle ilgili analizlerini titizlikle gerçekleştirip...


Devamı

Toplu SMS

Toplu Sms Hizmeti BTK Tarafından Yetkilendirilmiş Olan EVYAPAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Ad ve Hesabına Yapılmaktadır. Faturalar İlgili Yasa Gereği EVYAPAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Tarafından Kesilmektedir.