Hızla gelişmekte olan dijital medyanın avantajlarını nasıl kullanacağınız konusunda sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Web sitesi tasarımı, google ve diğer arama motorları araçları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı, firmanızın iş süreçlerini web üzerinden takip edebileceğiniz yazılımların yönetimi konularında bilişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

İhtiyaçlarınızı belirleyip, gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözümü bir proje halinde size sunuyoruz. Sizin kendi departmanınız gibi davranıyor, sizin için düşünüyor ve sizin için size özel , projeler geliştiriyoruz.

Web sitenizin daha aktif hale gelebilmesini sağlamak amacıyla bizden alacağınız destek hizmetleri sizlere kısa sürede daha fazla ziyaretçi, daha iyi geri dönüş oranı, arama motorlarında daha iyi bir performans, müşteri memnuniyeti gibi birçok fayda sağlayacaktır. Sitenizi yeni içeriklerle güncel kalacak, anahtar kelimeleriniz optimize edilerek arama motorlarında daha kolay bulunabileceksiniz.

Bu alanda verdiğimiz hizmet başlıkları şöyledir;
- Alan adı, hosting ve server hizmetleri
- Web tabanlı proje planlama ve yönetimi,
- Web tabanlı iş süreç yönetimi
- Web sitesi tasarım ve programlama
- Veri tabanı uygulamaları
- E-Ticaret (E-Commerce)
- Bilgi ve Doküman Yönetim Sistemleri (Knowledge and Document Management)
- İçerik yönetim sistemleri (Content Management System)
- İçerik Editörlüğü
- Arama Motorları Optimizasyonu (SEO)
- Google Adwords Reklam Yönetimi
- Marka Yönetimi
- Mobil Uygulama Geliştirme
- Süreç İyileştirme (Firmanıza yazılım süreçlerinin analiz edilerek iyileştirilmesi.)
- Yazılım Denetleme ve İyileştirme ( Mevcut yazılımlarınızı tarafsız olarak denetleme ve yapılacak analizden sonra  uygulamadaki tıkanıklıklar, oluşturdukları mevcut ve potansiyel riskler, ve önerilerimizi içeren bir iyileştirme planı sunma. )
- Yazılım  Geliştirme ( Yazılımlarınızın, zaman planlaması yapılarak, yüksek kalite ve tutarlılıkla geliştirilmesini sağlama)
- Kullanıcı Eğitimleri (Hazırlanan yazılımın kullanımı konusunda saptanan personele verilecek eğitimler)
- Proje Destek ve Bakım Sözleşmesi.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İçerik Güncellemeleri

Web siteniz içerisinde yer alan metin, görsel, video, sunumlar, e-katalog, bağlantı ve her türlü içeriğin yenilenmesi, ilavelerin yapılması tarafımızdan gerçekleştirilir..

Anahtar Kelime ve Arama Motoru Optimizasyonu

Sitenizde doğru anahtar kelimelerin yer alması, metinlerinizin alakalı anahtar kelimelerine uygun düzenlenmes ve arama motorlarında anahtar kelimelerinizin analiz edilmesi.

İstatistikler

Sitenizin ziyaretçileriyle ilgili detaylı bilgiler, sitenizin başarılı olan bölümleri, arama motoru başarınız ve daha pek çok bilgi aylık olarak hazırlanır, e-posta ile gönderilir..

Sosyal Medya

Gün geçtikçe daha popüler hale gelerek çok sayıda kullanıcıya ulaşmak için olmazsa olmaz şartlardan biri hale gelen sosyal medya sitelerinde hesabınızı oluşturup gereken güncellemelerle sitenizi tanıtıyoruz. Sitenizin uygun yerlerine sosyal medya paylaşım ikonları yerleştirerek sitenizin sosyal mecrada paylaşılmasını hakkında konuşulmasını sağlanır.

Hosting

Barındırma hizmeti ve alan adlarınız destek paketi kapsamında ücretsizdir.Hiçbir ücret ödemeden alan adlarınız ve barındırma paketlerinizin kullanım süreleri takip edilir, zamanında yenilenir.

Düzenli Yedekleme

Olası veri kayıplarını önlemek için web siteniz düzenli yedeklenir.

Link Servislerine Kayıt

İnternetin popüler dizin servislerine sitenizin kayıt edilerek backlink almanız arama motorlarındaki başarınız açısından önemli bir kriterdir. Siteniz link servislerinden faydalı ve önemli olanlarına kayıt edilir.

Online Reklam Danışmanlığı

Sitenizin online tanıtılmasına büyük katkı sağlayan online reklam alternatiflerinden sizin için uygun olanların belirlenmesi, reklam bütçenizin doğru kanallarda kullanılarak sonuçların raporlanması gibi hizmetler verilir

Site Haritaları ve Arama Motoru Servislerine Kayıt

Web sitenizde yer alan sayfaların listesi arama motorlarına kayıt edilmesi için özel site haritaları oluşturulur. Google, Yahoo, Bing arama motorlarının uygun servislerine kayıt gerçekleştirilir.

Günümüzde Müşteriyi Web Sitenize çekmek ve müşteri potföyünüzü arttırmak için reklam yapmak artık kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Ama yapılan reklamın bilinçli bir şekilde hazırlanması hem reklam maliyetlerinizi düşürür hem de istediğiniz müşteri kitlesine daha kolayca ulaşmanızı sağlar.

Özel olarak hazırlanacak Reklam metinleri ve görselleri ile müşteriyi daha kolay bir şekilde sitenize çekmeniz sağlanır.

Google, Facebook ve değişik İnternet sayfalarında Banner yayınları İnternet üzerinde kullandığımız mecralardır. Ayrıca Mailing, Sms reklamları ve Outdoor Reklam seçeneklerini de uygun olduğunu düşündüğümüz şirketler için kullanıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz;

  • 3 Aylık Danışmanlık Hizmeti
  • 6 Aylık Danışmanlık Hizmeti
  • 1 Yıllık Danışmanlık Hizmeti

olarak 3 değişik kategoride sunulmaktadır.

Görevimiz;

İsteklerinizi anlayıp size en uygun reklam çalışmasını hazırlamak ve markanızı istediğiniz yere getirmek için Reklam kampanyanızı yönetmek..

  • Cemalpaşa Mh. 63014 Sk. No:9 Akkonak Apt. A Blok D:2
    Seyhan / ADANA
  • +90(322) 459 36 73
  • +90(212) 909 45 18
  • +90(850) 226 65 66 pbx
  • info@nrgsistem.com

NRG Sistem

Kurulduğu günden itibaren, 25 yılı aşkın senenin saha tecrübesini ürettiği her ürüne, sunduğu her hizmete yansıtan NRG Sistem, çalışma yapacağı sektörle ilgili analizlerini titizlikle gerçekleştirip...


Devamı

Toplu SMS

Toplu Sms Hizmeti BTK Tarafından Yetkilendirilmiş Olan EVYAPAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Ad ve Hesabına Yapılmaktadır. Faturalar İlgili Yasa Gereği EVYAPAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Tarafından Kesilmektedir.